חטיבת תשתיות > אחסון בעידן הענן > אחסון בסביבה היברידית

ארגונים רבים מחפשים כיום דרך להעלים את איי האחסון בסביבות השונות וליצור מארג אחסון אחיד הניתן לניהול בצורה מרכזית ללא קשר למקום בו הוא נמצא. מי שמובילה את הפתרונות לגישה ייחודית זו, היא לא אחרת מאשר חברת NetApp המיוצגת בישראל על ידי שותפתה הבכירה ביותר – ווי אנקור.

 

NetApp הנה למעשה החלוצה של גישת ה- Software Defined DataCenter ובניהול סביבות של ענן היברידי. סביבת הניהול של ה NetApp יודעת לנהל, לאחסן ולהגן על המידע, בין אם הוא נמצא על מערכת ה NetApp הייעודית, בין אם נמצא כמתארח על תשתיות ציבוריות כגון אמזון, גוגל או מיקרוסופט, ובין אם נמצא על NPS – NetApp Private Storage – שיתוף פעולה שבו מותקן סטורג' של NetApp במקביל לענן ציבורי כמו אמזון ודומיו.

 

תפיסת ה- Data Fabric וה- On Command Cloud Manager של NetApp מאפשרת לנו לנהל ולארגן את המידע בכל הפלטפורמות הללו, כאילו היו פלטפורמה אחת. הודות לכך ניתן  לנייד מידע בין שלושת הרבדים הללו ואפילו לשלוט בחיובים. כך למשל, כאשר צריכים לפתוח שרת חדש, ניתן לבדוק איזה מהמערכות עומדת בדרישות השרת, והיכן יהיה הכי זול להקים אותו.

 

בין הפתרונות החדשניים להגדלת הזמינות והשרידות של ארגונים מצוי פתרון ה- Active-Active. פתרון ייחודי זה של NetApp – NetApp Metro Cluster Cluster OnTap, הנו היחידי כיום בשוק שמספק שרידות מלאה. פתרון זה מאפשר הקמתן של שתי מערכות מקבילות זו לזו ללא צורך להשתמש באותה חומרה ומבלי להתפשר על פונקציונליות של True Unified Storage. להבדיל מפתרונות מתחרים הידועים לספק מענה דומה לעולמות ה-SAN בלבד, מצטיין פתרון זה ביכולתו לספק מענה לכל סביבות האחסון.

 

מאות הפרויקטים החדשניים בהם מעורבת כיום ווי אנקור, הופך אותה לבעלת הניסיון המעמיק והמוצלח ביותר בפתרונות אחסון מתקדמים. כשותף הגדול והבכיר ביותר של חברת NetApp זוכה החברה למענה מהיר ויוצא דופן בכל תקלה או צורך ייחודי בשינוי, דבר המאפשר לה לקצר לוחות זמנים ולהשיא ערך ללקוחותיה.

 

ההשקעה האדירה של ווי אנקור במקצועיות של אנשיה הביאה את שותפותיה העסקיות להכתיר אותה שנה אחר שנה בתארי השותפות הבכירים ביותר ובזכייה בפרסי הצטיינות על רמות השירות המסופקות ללקוחותיה.

 

 

we ankor