ווי אנקור

מצוינות וחדשנות בתחומי תשתיות המחשוב והדטה סנטר

ווי-אנקור הינה חברת אינטגרציה מהמובילות בישראל המספקת פתרון מלא ומקיף לדטה סנטר, לטיפול באתגרי הביג דאטה ובמעבר לענן הפרטי והציבורי. החברה משמשת מוקד ידע, מביאה חדשנות ומהווה שחקן מוביל ואיכותי, בעל ותק וניסיון ביישום פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחומי תשתיות המחשוב. ווי-אנקור הוכיחה עצמה בביצוע של אלפי פרויקטים מוצלחים כחברה מקצועית, מובילה טכנולוגית, ובעלת ערכים של שירות חסר פשרות. במרכז פעילותה מציבה החברה את הלקוח, עם דגש על התאמה מירבית של הפתרון לצרכיו הטכנולוגיים והעסקיים של הארגון.

 

ווי-אנקור הוקמה בתחילת שנת 2014 בעקבות מיזוג בין שתי החברות הוותיקות - ווי (We!) ואנקור. החברה נבנתה על הניסיון העשיר והמקצועיות של שתי החברות, שהחלו את פעילותן עוד בשנות התשעים, לפני למעלה מ-20 שנה. ווי-אנקור פועלת במסגרת קבוצת חילן, מהגדולות והמובילות של שוק ה-IT הישראלי, דבר המעניק לה חוסן ויציבות כלכלית, ומאפשר יכולת עסקית איתנה לבצע בהצלחה פרויקטים בכול סדר גודל.

תשתיות מחשב

 

חברת ווי-אנקור בעלת ניסיון עשיר בהקמתן של תשתיות מורכבות ומספקת ללקוחותיה פתרון הוליסטי ומקיף למכלול צורכי תשתיות המחשוב, הכולל: אחסון, וירטואליזציה, גיבוי, תקשורת, והגנה על המידע.

ווי-אנקור הינה שותפה אסטרטגית של ספקיות תשתיות המחשוב המובילות בעולם. החברה חלוצה בתחום היישום של מערכות NetApp בשוק הישראלי ושותפה בדרגת Star עם ניסיון עשיר בביצוע של מאות פרויקטים מבוססי טכנולוגיות NetApp מדי שנה.

מחשוב ענן

 

ווי-אנקור משמשת אחת הספקיות המובילות בישראל לפתרונות ענן ציבורי ופרטי למגזר הארגוני והעסקי. תשתיות הענן של ווי-אנקור מאפשרות:

 

אירוח של תשתיות הייצור, כולל תשתיות IT קריטיות; שירותי ענן להפעלה של אתר גיבוי והתאוששות מאסון (DR); תשתיות ענן לסביבות פיתוח ובדיקות; ותשתיות ענן המאפשרות גיבוי ושחזור של המידע הארגוני.

 

ביג דאטה

 

ההתמחות של ווי-אנקור בתחום ה-Big Data הינה רחבה ומתחילה בניתוח צרכיו של הארגון, בחירת הטכנולוגיה המתאימה, וממשיכה ביישום של הטכנולוגיה המתורגמת לתועלות עסקיות.

 

היתרון של ווי-אנקור מתבטא ביכולתה להפוך עבור הארגון את טכנולוגיה, שהיא חדשנית ופורצת דרך, לפתרון מקיף בעל תועלות עסקיות מיידיות. על ידי חבירה עם היצרנים המובילים, הכשרה של צוותיםייעודיים, הקמה של מעבדות ובחינת טכנולוגיות אנו מביאים יתרון עסקי אמיתי לארגון מיישום הטכנולוגיה, זאת תוך חיסכון ניכר בעלויות.

אבטחת מידע וסייבר

 

מומחי אבטחת המידע של ווי-אנקור מלווים את הארגונים המובילים בישראל ביישום של מגוון טכנולוגיות אבטחת מידע, פתרונות למניעה של זליגת מידע, פתרונות לזיהוי פעילות עוינת, ועוד.

בנוסף, ווי-אנקשת זדונית בזמן אמת; פתרון ECAT מבית RSA המתמחה בזיהוי מתקדם של תוכנות זדוניות הנכנסות לארגוהתוכנה של IBM לעולמות ה- Big Data Analytics; שותפות עם חברת MapR המציעה תשתיות ובהמשך באספקת השירות ללקוח באופן רצוף ובהתאם לאמנת השירות (SLA).

we ankor